За сприяння О.Фурмана свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»

20 жовтня 2014

20 жовтня 2014 року у Вінниці на площі Театральній за сприяння Вінницької "Свободи" було передано пофарбований у військові кольори мікроавтобус для потреб батальйону спецпризначення "Січ". Кошти на купівлю мікроавтобуса у межах громадської кампанії, ініційованої "Свободою", збирали жителі усієї области та навіть закордонні українці.

Завдяки небайдужій та активній громадській позиції вінничан нам вдалося за два місяці зібрати необхідну суму та придбати зручний транспортний засіб для бійців батальйону "Січ", пофарбувати його та передати безпосередньо бійцям. Вінниччина ніколи не залишить напризволяще українських героїв-фронтовиків, які зі зброєю в руках очищають Богом дану нам землю від московських окупантів

прокоментував подію народний депутат України Олексій Фурман.

Кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 11, голова Вінницької міської організації ВО "Свобода" Володимир Базелюк у розмові з бійцями батальйону "Січ" зазначив: "Ваш чин для кожного з нас – це приклад справжнього служіння нації. Озброєний українець здатен захистити свою домівку і державу від ворогів і ви власним прикладом доводите усій Україні, що легалізація зброї – це запорука миру і спокою в державі".

Нагадаємо, що Вінницька "Свобода", Олексій Фурман і Володимир Базелюк постійно особисто допомагають бійцям українських добровольчих батальйонів та пораненим у зоні АТО, які лікуються у Вінницькому військово-медичному центрі. Зокрема, 1 жовтня 2014 року голова Вінницької міської організації ВО "Свобода" та кандидат у народні депутати України у виборчому окрузі № 11 Володимир Базелюк передав 3200 грн на потреби вінницького пересувного шпиталю, які були зібрані під час благодійного концерту у Вінниці.

Кошти для купівлі мікроавтобуса для потреб батальйону "Січ" передали, зокрема, мережа побутової техніки BM "Техніка", власником якої є вінницький свободівець Василь Базелюк – 20 000 грн, працівники мережі BM "Техніка" окремо передали ще 1100 грн, ТОВ "Подільський край" – 20 000 грн, ПП Галіновський О. Б. – 10 000 грн, депутат Вінницької міської ради підприємець Антон Бойдаченко – 10 000 грн, працівники ресторану "Млин Фата Моргана" – 2600 грн та ФГ "ВВВ" (директор Гулько В. В.) – 1000 грн, свободівці та прихильники організації Микола Білан, Ярослав Уманець та Світлана П'ятницька передали по 1000 грн, Борис Саюк, Олександр Хайков, Павло Лемишев та Петро Кучер по 200 грн, Микола Благодьор та Владислав Музичко по 100 грн, Уманець Ігор – $100, калинівський свободівець Сергій Павлюк – 1000 грн, Гайсинська "Свобода" – 4852 грн, Калинівська "Свобода" – 4256 грн, Хмільницька "Свобода" – 1000 грн і багато інших.

27 вересня 2014 року активісти Вінницької "Свободи" спільно з активістами "Соколу" та "Студентської Свободи", попри перешкоди міської влади, провели у Вінниці благодійний концерт, на якому зібрали більше 8 тис. грн для купівлі мікроавтобуса для "Січі".

Завдяки небайдужій та активній позиції члена Вінницької міської організації ВО "Свобода" Дмитра Уманця прихильники "Свободи" з Риги (Латвія), які активно підтримували вінничан під час Революції гідности та буремних подій на Майдані зимою 2013–1014 років, передали 100 евро для купівлі мікроавтобуса на потреби батальйону спецпризначення "Січ".

Свободівці дуже вдячні вінничанам за фінансову підтримку націоналістичного батальйону "Січ", симпатикам "Свободи" Євгенії та Надії Твердохліб, Марії Кобринчук, Миколі Третяку, Людмилі Паньковецькій, Світлані Колісник, Людмилі Картак, Галині Коцюбрі та багатьом иншим, які не побажали називати свої імена.

Нагадаємо, що 20 серпня 2014 року Вінницька обласна організація ВО "Свобода" в рамках підтримки української армії та добровольчих батальйонів, що беруть участь у бойових діях в зоні антитерористичної операції, розпочала громадську кампанію зі збору коштів для купівлі мікроавтобуса для потреб батальйону спеціяльного призначення "Січ".

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території