Учасники АТО отримали земельні ділянки

18 вересня 2014

У Вінницькій області за сприяння свободівця Олексія Фурмана учасники антитерористичної операції отримали у власність 120 земельних ділянок загальною площею 16,36 гектарів. Про ухвалення Головним управлінням Держземагентства у Вінницькій області 120 наказів щодо надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 18 вересня 2014 року повідомили у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

Зі 120 наданих у користування учасникам АТО земельних ділянок 118 призначенні для ведення індивідуального садівництва на території Вінницького району загальною площею 12,36 га; 1 ділянка для ведення особистого селянського господарства на території Шаргородського району площею 2 га; ще одна ділянка члену родини загиблого під час військових дій для ведення особистого селянського господарства площею 2 га на території Могилів-Подільського району. Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до Головного управління звернувся 171 учасник АТО. Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції розглядаються в Головному управлінні позачергово. Крім того Головним управлінням вишукуються додаткові можливості, щодо забезпечення даної категорії громадян земельними ділянками на території Бохоницької сільської ради Вінницького району

Нагадаємо, що 4 серпня 2014 року народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО "Свобода" Олексій Фурман звернувся до голови Вінницької ОДА Анатолія Олійника із пропозицією надати членам родин загиблих учасників АТО земельні ділянки у безпосередній близькості до Вінниці за рахунок 273 земельних масивів, які за розпорядженням голови Вінницької РДА з порушенням земельного законодавства були передані в оренду ТОВ "Марвін" для ведення підсобного сільського господарства за межами населеного пункту на території Якушинецької сільської ради Вінницького району.

Як було зазначено у зверненні свободівця, Головне управління Держземагентства у Вінницькій області зібрало інформацію про вільні земельні ділянки, які може бути надано для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва особам, які мають безпосереднє відношення до військовослужбовців Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, які захищають суверенітет і територіяльну цілісність держави.

За результатами отриманої інформації відібрано 273 земельні масиви, переважно розташовані поза межами населених пунктів та віддалені на значну відстань від обласного центру. Однак, на переконання Олексія Фурмана, є резерви в безпосередній близькості до Вінниці, які облдержадміністрація може використати для надання земельних ділянок громадянам-членам родин загиблих учасників АТО.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території