Українській армії - належне ставлення від держави

21 липня 2014

17-18 липня 2014 року народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман спільно з побратимами відвідали українських військових, які тримають оборону на кордоні з Росією в Луганській області. Свободівці передали нашим військовикам 15 бронежилетів 4-го класу з балістичним пакетом, 5 сучасних рацій із захищеними каналами, 60 пар полегшенних берців, частотний сканер, кровоспинні препарати та дитячі малюнки.

Свободівська делегація була вражена високим бойовим духом вояків. Адже хлопці, які з березня перебувають в особливому режимі несення служби, налаштовані битися за свою землю до перемоги, попри будь-які проблеми. Під час візиту депутатів, солдати звернулися до них із проханням домогтися введення воєнного стану на Луганщині та Донеччині. За їхніми словами, посиливши заходи безпеки, це дозволить нарешті перекрити кордон, ефективно і швидко діяти проти ворога. Оборонці української землі переконані, що саме це стане запорукою перемоги. Своєю чергою, депутати-свободівці повідомили, що фракція ВО "Свобода" у Верховній Раді ще з часу вторгнення у Крим виступає за введення воєнного стану.

"За два роки несення строкової служби я побачив менше, ніж за два дні перебування у зоні бойових дій. Там війна, на якій усвідомлюєш реальний стан забезпечення нашої армії. Військо потрібно переозброювати, наш солдат має бути забезпечений сучасною зброєю, сучасними засобами захисту. Коли на власні очі бачиш як блищать очі наших бійців, що розповідають про вдало проведені операції з виявлення ворога, розумієш, що наші вояки мають отримати всі необхідні повноваження, необхідну техніку для повноцінної, ефективної операції зі знищення окупанта.

Українські військові в зоні АТО не гарматне м'ясо, тому держава зобов’язана забезпечити їх усім необхідним у бою, бо маємо зберегти життя наших військових, мирних жителів та український суверенітет", – зазначив Олексій Фурман.

Наші військові обурені, що командування не надає чітких вказівок. У армійців є чітке усвідомлення, що, доки не буде повністю перекрито кордон, розірвано дипломатичні стосунки з Росією та уведено воєнний стан у Донецькі та Луганській областях, посягання на територіяльну цілісність держави, знищення мирного населення й українських військових триватиме.

Іншим шляхом цю проблему розв'язати не вдасться. Військові мають отримати повноваження, аби зачистити ці території та встановити на них законність. "Свобода" підтримує їхню позицію ще від початку агресії проти України, наголошуючи про необхідність запровадження воєнного стану.

У місцевих мешканців, яких звільнили від окупантів, зріс патріотичний дух, люди побачили варварство так званих ДНР та ЛНР. Коли українські війська визволяють міста, які окупували бандити, – місцеві громади надають значну підтримку нашим армійцям. Тому ми переконані, що лише повноцінна військова операція із запровадженням воєнного стану дозволить вигнати з нашої землі окупанта.

Військові ознайомили свободівців зі своїм побутом, пригостили солдатським обідом та провели заняття на полігоні. На місці було випробувано і якість бронепластин, які привезли націоналісти. Захисне спорядження пройшло тестування та отримало схвалення військовослужбовців.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території