Депутатське звернення до Міністерства юстиції та Генпрокуратури

4 липня 2014

Народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман скерував депутатське звернення до Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України щодо перевірки діяльності начальника управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Вінницькій області Олександра Чорнобая.

Державна виконавча служба у Вінницькій області перетворилась на злочинне угрупування, що за допомогою корупційних схем реалізовує зокрема конфісковане майно за заниженими цінами. Діяльність Олександра Чорнобая мають невідкладно перевірити Міністерство юстиції України та Генеральна прокуратура України, адже неприпустимою є ситуація коли після Революції Гідності корумповані чиновники переховуються від звільнення та притягнення до відповідальності «на лікарняних» та навіть намагаються залишитися на посадах. Якщо ми не ухвалимо закону про люстрацію та не здійснимо очищення влади то здійснити жодні системні зміни в державі буде неможливо

наголосив народний депутат України Олексій Фурман у своєму виступі з трибуни парламенту.

На превеликий жаль на Вінниччині досі продовжують займати посади державних службовців особи, які погрузли в різних корупційних схемах і часто громадськість через протестні акції безсила добитися їхнього звільнення. Допоки не буде заборонено обіймати посади усім чиновникам, які були причетні до переслідувань активістів, корупції, знищення української державності не буде жодного прогресу. Ухвалення у парламенті закону «Про проведення люстрації в Україні» дозволить на законних підставах очистити державний апарат від осіб, які перебували на керівних державних посадах при режимі Януковича та заражені масовою корупцією, яка є несумісною із виконанням посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування покладених на них обов'язків.

Одним із таких прикладів є перебування на посаді начальника управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Вінницькій області Чорнобая Олександра Юрійовича, який більше восьми років займає цю посаду. Громадськість неодноразово ініціювала звільнення із посади цього чиновника, так як він замішаний у різних корупційних схемах щодо продажу конфіскованого майна. Він входить до кола близьких зв’язків колишнього начальника департаменту Державної виконавчої служби України Стадніка Геннадія Васильовича. За час перебування останнього на посаді, періодично передавав йому значні суми грошових коштів, які отримував від реалізації конфіскованого майна за заниженою вартістю, наприклад майновий комплекс у м.Вінниці на вул. Генерала Арабея, б.3, площею 1761 м.кв., реалізовано через ПП «Нива-В.Ш.», вартістю 782 тис. грн.. при ринковій ціні 800 тис. доларів США.

Крім того, Чорнобай О.Ю. сприяв Стадніку Г.В. та його оточенню в придбанні конфіскованих автомобілів престижних марок за цінами значно нижчими ринкових на території Вінницької області, наприклад автомобіль Mitsubishi Nativa, д.н.з. АВ2332АМ, 2007 р.в., реалізовано через ТОВ «Укрспецторггруп» вартістю 25 тис. грн. при ринковій ціні 18 тис. доларів США.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території