Привітання випусників інституту фізичної культури та спорту

27 червня 2014

Олексій Фурман взяв участь в урочистих заходах з нагоди завершення навчання та вручення дипломів про вищу освіту студентам інституту фізичної культури та спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

У своєму виступі перед випускниками свободівець зазначив, що сам 21 рік тому закінчив історичний факультет цього університету, тому йому особливо приємно вітати випускників рідного навчального закладу.

Після закінчення університету у 1991 році ми очікували радикальних змін, ми прагнули бачити Україну абсолютно іншою державою, але сталося інакше. На вас сьогодні, на активну та патріотичну молодь лягає велика відповідальність. Зробивши висновки з помилок минулого ми разом спільними зусиллями завершимо ті революційні зміни, що тривають у нашій державі та зробимо так, щоб українцеві було комфортно та затишно жити та працювати у власному національному домі, щоб він був національно свідомим та соціально захищеним, бо лише такий українець стане повноцінним господарем у СВОїй, БОгом, ДАній країні

зазначив народний депутат України Олексій Фурман.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

{module ITPShare}

Твітер ВО «Свобода»