Концерн «Поділля» порушує свої зобов'язання

6 червня 2014

Народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман з трибуни парламенту скерував депутатський запит щодо порушення Концерном «Поділля» своїх зобов’язань перед територіальною громадою Вінницького району Вінницької області.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від жителів Вінницького району, які обурені тим станом справ, що склався внаслідок підписання Інвестиційного договору на реалізацію проекту комплексної забудови житлового району «Академічний» між Вінницькою районною радою та Концерном «Поділля» від 14 березня 2007 року.

Я добре пам’ятаю як керівник Концерну «Поділля» Тимофій Гіренко наполегливо переконував депутатський корпус про необхідність піти йому на зустріч і включити в межі населеного пункту 85 гектарів земель Вінницького району. В свою чергу, пан Гіренко взяв на себе зобов’язання придбати для районної лікарні рентген-апарат вартістю 400 тисяч грн., здійснити корегування проектної документації школи, виготовити проект змін меж населеного пункту, і саме основне - передати безоплатно Вінницькій районній раді приміщення 500 м&sub2;. Свої зобов’язання частково Концерн «Поділля» виконав, але не передав безоплатно територіальній громаді Вінницького району 500 кв.м. нежитлового приміщення, - зазначив у своєму виступі свободівець Олексій Фурман.

«Ставши депутатом Вінницької обласної ради від Партії регіонів Т.Гіренко почав закидати районну раду листами, в яких вимагав розірвати інвестиційний договір, мотивуючи тим, що той є незаконним. Чомусь громада була потрібна лише на стадії прийняття рішення, а коли вона заявила про своє право на отримання, відповідно договору, нежитлового приміщення - її інтереси виявились поза законом. На цьому отриманні земель у Вінницькому районі Тимофій Гіренко не зупинився.

У 2009 році на підставі розпорядження Вінницької РДА передається в оренду терміном на 49 років Товариству «Марвін» земельна ділянка площею 37,8 га. Розмір орендної плати встановлюють в сумі 8176 грн за 37 гектарів. Але самим цинічним є те, що орендна плата може бути переглянута лише через 10 років. Варто зауважити, що засновником ТОВ «Марвін» виступає ТОВ «БМУ-3», де директор також Тимофій Гіренко. Землі, що передані в оренду, з 1994 року використовувались для ведення городництва пільговими категоріями громадян, а їх таких 835 чоловік. Отримавши більше 123 га земель Вінницького району Концерн «Поділля» не в змозі виконати своє зобов’язання та вишукати 500 м.кв. нежитлового приміщення щоб передати його територіальній громаді Вінницького району», - заявив Олексій Фурман.

Свободівець звернувся до до Державної сільськогосподарської інспекції України та Генеральної Прокуратури України з вимогою проведення об’єктивної перевірки усіх рішень, прийнятих на користь Концерну «Поділля», ТОВ «БМУ-3» та ТОВ «Марвін».

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території