Травневі зустрічі з виборцями

23 травня 2014

Народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман провів ряд зустрічей на Вінниччині. Свободівець зустрівся із педагогічним колективом Вороновицької ЗОШ 1-3 ступенів, працівниками Вороновицької селищної ради та провів зустріч з трудовим колективом ПАТ «Вінницьке обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі в твариництві».

На зустрічах Олексій Фурман представив передвиборчу програму кандидата у президенти України Олега Тягнибока. Свободівець наголосив, що лише президент націоналіст зможе вивести на новий рівень розвитку нашу державу та здолати усі негаразди, що відбуваються в українському суспільстві. Олексій Фурман проінформував жителів Вороновиці із про позиції «Свободи» у зовнішньополітичній сфері, розповів про реформування економіки держави, військового-промислового комплексу, бачення розвитку місцевого самоврядування в контексті децентралізації влади.

«Держава має забезпечити підвищення ролі місцевого самоврядування шляхом перерозподілу повноважень та фінансових ресурсів між центральними органами влади і органами місцевого самоврядування за принципом формування бюджету: "знизу вгору». Поглибити вплив місцевого самоврядування на життєдіяльність громади шляхом створення будинкових, вуличних, квартальних комітетів та інших органів самоорганізації населення є одним з головних завдань «Свободи», - заявив народний депутат України Олексій Фурман на зустрічі з працівниками Вороновицької селищної ради.

На зустрічі із працівниками Вороновицької селищної ради Олексій Фурман детальніше розповів про законопроект щодо спрощення процедури оформлення спадщини. Свободівець зазначив, що безперечно прийняття такого закону є необхідним, але покладення цих функцій на секретарів виконкомів місцевих рад є недоцільним. На його переконання, це має бути особа що має юридичну освіту, так як при оформленні спадкових прав необхідно надавати юридичну оцінку не лише документам, а й мати навички у роботі із множинними реєстрами, держателями яких виступає Мінюст України. Крім того, актуальним питанням є розмір оплати праці працівників органів місцевого самоврядування, а також не врегулювання ряду земельних питань щодо реєстрації прав власності та оренди на земельні ділянки, в наслідок яких місцевий бюджет втрачає фінансові ресурси.

Так зване "неформальне об'єднання народних депутатів" від Вінниччини «Партія Вінниччан» лише шкодить інтересам нашої області, адже продовжує відстоювати та залишати інтереси старих корумпованих кадрів, що служили кривавому режиму Януковича на Вінниччині. Лише докорінна люстрація зможе здійснити очищення від цих негідників. Звільнення генерального директора ТРК «ВІНТЕРА» Л.Коваленко, яка виконуючи вказівки колишнього режиму контролювала інформаційний простір під час Революції Гідності, а сьогодні продовжує займати цю посаду, може бути першим кроком до реального очищення нашої області від старих, збанкрутілих псевдоеліт», - зазначив Олексій Фурман на зустрічі з педагогічним колективом Вороновицької ЗОШ.

У селі Якушинці Вінницького району на зустрічі з трудовим колективом ПАТ «Вінницьке обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі в тваринництві» свободівець розповів на результати своєї діяльності у Верховній раді України та наголосив на основних програмних позиціях «Свободи» та кандидата на пост президента України Олега Тягнибока щодо розвитку сільського господарства. Відповідаючи на запитання працівників підприємства щодо по ухвалення парламентом так званого «меморандуму примирення» свободівець зауважив, що голосування за меморандум фактично є продовженням реалізації кремлівського сценарію знищення єдності та незалежності України.

Сьогодні як ніколи необхідно об'єднати усі здорові та патріотичні сили держави не задля ухвалення підступних меморандумів у парламенті, які послаблюють державу у боротьбі з внутрішніми та зовнішніми ворогами, а потрібно активізувати антитерористичну операцію на сході держави з метою швидкої та ефективної ліквідації усіх терористичних та сепаратистських елементів

зазначив народний депутат України Олексій Фурман.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території