Олексій Фурман та Ігор Швайка відвідали Вінниччину з робочим візитом

17 травня 2014

Міністр аграрної політики та продовольства свободівець Ігор Швайка та народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман відвідали Вінниччину з робочим візитом. В рамках візиту вони взяли участь у ХVІ зльоті іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття», який проводиться серед студентів аграрних вишів, а також відвідали підприємство ТДВ «Брацлав» та Гайсинський цукровий завод ТОВ ПК «Зоря Поділля».

«Лідери АПК ХХІ століття» - молодіжний студентський форум, який шістнадцять років поспіль збирає під свої знамена майбутніх лідерів агропромислового виробництва, відмінників навчання, іменних стипендіатів, активістів студентського самоврядування. Відкритість та готовність молоді до діалогу надає форуму особливого значення, оскільки сьогодні освіта не може шукати відповідей на низку проблем професійної, економічної, світоглядної підготовки майбутніх фахівців агропромислового комплексу без активної участі інтелектуальної креативної молодої еліти», - прокоментував народний депутат України Олексій Фурман.

Під час перебування у Вінницькому національному аграрному університеті Олексій Фурман Ігор Швайка ознайомилися з процесом підготовки майбутніх спеціалістів. У рамках зльоту були проведені "круглі столи", під час яких порушувалися актуальні проблеми сучасної ветеринарної медицини, галузей тваринництва, рослинництва, зовнішньоекономічної діяльності АПК України, фінансово-економічних аспектів розвитку аграрної економіки, проблем аграрного менеджменту.

Виступаючи перед учасниками зльоту найкращих студентів аграрних університетів України, Ігор Швайка наголосив на важливості аграрної освіти для України. "Ви повинні розуміти, що праця ваша буде важкою, але цього не потрібно боятися. Пам'ятайте, що великих звершень добивалися лише ті, що починали з найтяжчих завдань і не боялися цього. А перед вами стоїть свята місія не лише працювати на нашій землі, але й захищати її. Саме так, як це робили наші предки-козаки, котрі встромляли в землю меч і бралися за плуг, але коли була потреба, то з землеробів знову перетворювалися на воїнів. Саме тому ми будемо ініціювати розмову з Міністром оборони щодо повернення військових кафедр до аграрних університетів",- наголосив Ігор Швайка.

Ігор Швайка звернув увагу студентів на те, що сьогодні Уряд України розглядає аграрний сектор як одну із пріоритетних галузей економіки країни, особливо в умовах євроінтеграційного курсу, і покладає на нього у цьому контексті великі надії. «Ми маємо всі розуміти, що для Європи український аграрний сектор є досить потужним конкурентом. Адже сільське господарство країн Євросоюзу є дотаційним, а наша аграрна галузь, не дивлячись на існуючі проблеми самостійно динамічно розвивається. Тому сьогодні ми станемо партнерами для аграрного бізнесу і знімемо всі адміністративні перепони, які раніше перешкоджали його розвитку. Враховуючи євроінтеграційний курс нашої держави та перспективи аграрного сектору у зв’язку із виходом на ринок ЄС, вирішення складних завдань, пов’язаних із цими процесами лягає на плечі саме молодих аграрних спеціалістів – майбутньої аграрної еліти. Відтак повноцінна інтеграція нашої агроосвіти до європейської освітянської системи є очевидною. Мінагрополітики та Національна академія аграрних наук максимально сприятимуть цьому», - наголосив міністр.

Спілкуючись з працівниками підприємства ТДВ „Брацлав” Ігор Швайка зауважив: «Розвивати вітчизняне виробництво сільськогосподарської техніки та обладнання – одне з стратегічно важливих завдань. Приклад сучасного підприємства «Брацлав» доводить, що це цілком можливо. Сьогодні, коли основний акцент робиться на підвищенні обороноздатності країни, важливо, що працюють такі підприємства, які дбають про продовольчу безпеку держави, сільське господарство та харчову промисловість».

17 травня 2014 року Ігор Швайка та Олексій Фурман ознайомилися з роботою Гайсинського цукрового заводу ТОВ ПК «Зоря Поділля». Під час поїздки Олексій Фурман та Ігор Швайка також зустрілися з аграріями регіону, представниками сільськогосподарського бізнесу та фермерами.

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території

Твітер ВО «Свобода»