Медійників, посіпак Януковича - до люстрації

16 травня 2014

Після завершення Революції гідності на посадах залишились усі ті, хто контролював інформаційний блок Вінницької обласної влади, в тому числі і керівник ТРК «Вінтера» Любов Коваленко та головний редактор газети "Вінниччина" Любов Добринська. Вони як посіпаки кривавого режиму Януковича мають бути негайно звільнені з посад.

Потрібно негайно провести незалежний аудит фінансово-господарської діяльності телерадіокомпанії за період керівництва Л.Коваленко, результати якого висвітлити публічно, провести анонімне опитування серед працівників компанії щодо довіри до свого керівництва, адже ВДТ існує за рахунок бюджету, а тому громадськість має контролювати процес витрачання його коштів, і саме вона має формувати інформаційну політику через створені громадські ради.

Про це 16 травня 2014 року з трибуни Верховної Ради України заявив народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман.

«Лідери Народної ради Вінницької області ще у січні вимагали від колишньої влади звільнити керівника державної телерадіокомпанії Любов Коваленко та головного редактора газети «Вінниччина» Любов Добринську, оскільки чітко розуміли, що саме вони "вогнем і мечем" намагались очорнювати Революцію гідності та були головними виконавцями брудної і брехливої інформаційної кампанії, яку вели регіонали на Вінниччині у 2010-2014 роках проти опонентів.

Редакція газети «Вінниччина» впродовж тривалого часу оспівувала кривавий режим Януковича, який запекло знищував українство, а головний редактор змушувала кореспондентів газети спотворювати дійсні факти та події, що відбувались у Вінницькій області. Журналісти були позбавлені основних принципів, таких як невтручання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у редакційну політику друкованого засобу і надання можливостей висловлювати думку з питань громадсько-політичних подій на шпальтах газети представникам різних політичних сил

зазначив Олексій Фурман.

В телерадіокомпанії працюють 127 журналістів. Та впродовж двох місяців мирного протистояння проти злочинної влади жодний із них не висвітлив діяльність Вінницького Майдану. Лише після наполягання громадськості компанія організувала прямі ефіри з обласного Майдану, онлайн-трансляції народного віче, активізувала політичні дискусії з представниками опозиційних сил у прямому ефірі каналу ВДТ-6 та обласного радіо, хоча донедавна доступ до телебачення опозиційним політикам на Вінниччині з боку гендиректора каналу Любові Коваленко був закритий.

Особливим кричущим фактом є і те, що під час Революції гідності на ВДТ-6 ретранслювались програми російського телебачення, а саме московського пропагандиста Кисельова - ворога українського народу. Для того, щоб потрапити в ефір або ж орендувати зал для зустрічей політичних лідерів гендиректор Л.Коваленко виставляла та й продовжує виставляти захмарні рахунки, чим унеможливлює відкритий діалог із народом через засоби масової інформації, в той час як понад 10 млн. грн. із державного бюджету та 2,8 млн. грн. із обласного бюджету, тобто із наших кишень, витрачається на забезпечення діяльності телерадіокомпанії «Вінтера». Любов Коваленко з 2000 року відколи працює на телерадіокомпанії змінила членство вже у пяти партіях, зокрема: Комуністична партія, НДП, Єдиний центр, Наша Україна, Партія Регіонів. Подібна безпринципність та політичне пристосуванство керівника обласної телерадіокомпанії Л.Коваленко обурює громадськість Вінниччини, яка вимагає звільнення з посад осіб, що були виконавцями та уособлювали кримінально-олігархічний режим Януковича на Вінниччині.

«Вінницькі журналісти постійно нарікають на непрозорість діяльності керівництва ТРК «Вінтера» та газети Вінницької обласної ради «Вінниччина», але я переконаний, що це колективи цікавих і талановитих людей, котрі не завжди поділяли позицію керівництва, але боялись бути звільненими із займаних посад за висвітлення об’єктивної інформації, так як існувала та існує жорстка цензура з боку керівництва щодо висвітлення реального стану речей в економіці та суспільно-політичному житті Вінниччини. Одним з таких прикладів є зустріч з головою Вінницької ОДА Анатолієм Олійником та головою облради Сергієм Свитком, в ході якої зокрема пані Коваленко застосувала методи залякування і «потрібного переконання» співробітників», - наголосив парламентар.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території