Депутати-свободівці очистили Верховну Раду від одіозного регіонала Олійника

18 квітня 2014

В Страсну п’ятницю народні депутати України свободівці Олексій Фурман, Ігор Мірошниченко, Ігор Сабій та Юрій Михальчишин спільно з іншими депутатами очистили Верховну Раду та вигнали із сесійного залу співавтора та диригента «законів про диктатуру» регіонала Володимира Олійника.

«Такі депутати як Володимир Олійник, Ігор Калетник, Вадим Колесніченко, Олег Царьов після їхньої злочинної діяльності під час Революції Гідности сьогодні мають бути позбавлені депутатських повноважень та давати покази у прокуратурі, а не вільно відвідувати коли їм заманеться засідання Верховної Ради України. Українці чудово пам’ятають співавтора «законів про диктатуру» 16 січня регіонала Олійника, який сліпо виконуючи протиправні накази Януковича намагався, зокрема, обмежити права громадян на проведення мирних зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, у тому числі біля органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій, − зазначив народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман.

Нагадаємо, що саме регіоналу В. Олійнику належить ідея про заборону руху в колоні у складі більше п’яти транспортних засобів без узгодження умов та порядку руху з відповідним підрозділом Міністерства внутрішніх справ України. Саме Олійник є співавтором сумновідомого Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» №3879, згідно якого Закон встановлює відповідальність за виготовлення, зберігання, поширення і збут «екстремістських» матеріалів, у тому числі через ЗМІ, інтернет, соцмережі.

За це загрожував штраф від 200 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацію екстремістських матеріалів. За ці ж дії, вчинені повторно, - штраф від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацію екстремістських матеріалів.

Статтю про "екстремістську діяльність" було викладено таким чином, що до екстремістів неважко було віднести усіх, хто у ЗМІ, Інтернеті, в тому числі в соцмережах, поширював інформацію, яку бандитський режим за допомогою кишенькових суддів міг тлумачити як «насильницьке захоплення влади», втручання у діяльність або перешкоджання діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, інших суб'єктів владних повноважень, виборчих комісій, громадських об'єднань, їх посадових чи службових осіб. Екстремістами вважалися й ті, хто відповідні заклики поширює на масових зібраннях та здійснює фінансування, в тому числі шляхом надання інформаційної підтримки, поліграфічних послуг, телефонного, факсимільного чи іншого зв'язку.

Більшість «законів про диктатуру», зокрема Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» №3879 втратили чинність 2 лютого 2014 року після кривавих подій на вулиці Грушевського 19 січня у Києві, коли обурені диктаторськими законами режиму Януковича громадяни почали широкомасштабні акції протесту по всій країні.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території

Твітер ВО «Свобода»