Олексій Фурман провів ряд зустрічей з виборцями у Вінниці та взяв участь у роботі громадських слухань

13 квітня 2014

Народний депутат України свободівець Олексій Фурман, як Уповноважена особа ВО «Свобода», на Вінниччині провів ряд зустрічей з виборцями у Вінниці.

В умовах українсько-російської війни головна увага вінниччан зосереджена на подіях на сході України. Мешканців Вінниці глибоко обурює не достатня активність силових відомств держави при наведенні конституційного порядку у районах охоплених сепаратизмом.

Подоляни вимагають від нас народних депутатів Україні вжити всіх можливих заходів та дають мандат народної довіри на найжорсткіші заходи із ліквідації російських диверсійних груп на території України. Законодавчі ініціативи свободівців, прийняття закону про люстрацію, діяльність Національної Гвардії України займають особливе місце в інтересах вінниччан.

14 квітня 2014

Як відомо, фракція ВО "Свобода" вимагає негайних рішучих дій з боку силових структур для нейтралізації диверсійних груп і терористів, що захопили адміністративні приміщення в Донецькій та Луганській областях. Усіх диверсантів, заколотників та терористів має бути покарано, а у разі збройного спротиву – знищено. "Свобода" вимагає заарештувати зрадників і саботажників, що сприяють окупантам, незалежно від посад, які вони займають; повернути у державну власність майно та активи олігархів, які активно стали на бік терористів. Негайно має бути призупинено діяльність антиукраїнських організацій. Фракцію КПУ у Верховній Раді України слід розпустити у зв'язку з її антидержавною діяльністю та на підставі порушення регламентних норм ВРУ під час її утворення. Мінюст терміново повинен розглянути питання антиконституційної діяльности КПУ та Партії регіонів, а у разі підтвердження фактів порушення Конституції та державної зради – питання зняття з реєстрації та розпуск вищезазначених антидержавних організацій.

Сьогодні головне завдання – збереження цілісности держави. Вважаємо неприйнятними і злочинними дискусії та заяви про можливість проведення "референдуму" під дулами російських автоматів. Референдум з питань конституційного ладу як форма прямої демократії можливий і потрібний лише після виведення військ Путіна з усіх територій України.

Олексій Фурман взяв участь у роботі громадських слухань з приводу призначення директора Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації. Кожен із п’яти претендентів намагався себе представити та окреслити головні напрями подальшої роботи, у випадку, якщо його оберуть на посаду директора департаменту. Таке слухання вперше проходить не лише у Вінниці, в інших областях досі теж не було публічних обговорень.

Нагадаємо, Олексій Фурман є співавтором проекту Закону «Про внесення змін до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення доступу громадян на пленарні засідання Верховної Ради України)» та проекту Закону «Про внесення змін до статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" та статті 26 Регламенту Верховної Ради України (щодо ненарахування виплат народним депутатам України у разі невиконання ними передбачених законом повноважень без поважних причин)».

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

Новини
Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит
Квітневі зустрічі з виборцями у Вінниці
Так скасуванню утилізаційного збору
Привітання О.Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим
Інтерв'ю для вінницької газети «33-й канал»
Неприпустимі зміни до Податкового кодексу
Громадська приймальня депутата Фурмана
Про люстраційні списки
Шевченківські дні на Вінниччині
Свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»
Свободівці провели зустрічі з виборцями Вінниччини
Вінницька облрада визнала ОУН УПА
Учасники АТО отримали земельні ділянки
Про «путінські закони» 16 вересня
Новий закон про вищу освіту
Про вибори Вінницького голови
Батальйон "Січ" вирушив на схід
Зупинити путінську «гуманітарну» провокацію
Відповідь СБУ на запит О.Фурмана
Зупинити безпідставні перевірки підприємців
Про причини виходу Свободи з коаліції
Протидія виборам на окупованих територіях
Відновити ядерний статус України
Позбавити українофобів державних нагород
Негідника-регіонала вигнали з парламенту
Українській армії - належна опіка держави
Зупинити саботаж в парламенті
Депутатське звернення до СБУ
Депутатське звернення щодо корупціонерів
Проект звернення до країн НАТО
Пам’ятник Героям Небесної Сотні у Брацлаві
Участь у заходах до Дня Конституції
Привітання випусників ВДПУ
Визнати вояків УПА борцями за Україну
Фурман в комітеті з питань підприємництва
Припинити брехню Росії
Концерн «Поділля» порушує зобов'язання
Марш Слави Героїв у Вінниці
Травневі зустрічі з виборцями
Візит Ігоря Швайки на Вінниччину
Медійників, посіпак Януковича - до люстрації
Ініциативи свободівців щодо спадщини
Про максимальну відкритість Ради
Зустріч з виборцями у Немирові
Зустріч з громадою Жмеринки
Очищення Ради від регіонала Олійника
Закон України про окуповані території

Твітер ВО «Свобода»