Лідерів Вінницької Свободи викликають на допит

2 листопада 2015

Голова Вінницької обласної та міської «Свободи» Олексій Фурман і Володимир Базелюк отримали повістки на допит щодо подій 31 серпня біля Верховної Ради 5 листопада до слідчого управління УМВС України у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Чорновола, 5. Це не уперше зазнають утиски місцеві націоналісти.

Детальніше...

Привітання голови Вінницької обласної «Свободи» Олексія Фурмана з Новим роком та Різдвом Христовим

31 грудня 2014

Дорогі земляки!

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят наші думки і почуття мережать вінок поваги до Вас, українців-патріотів.

Ці дні зазвичай спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе, оцінити чистоту своїх помислів бажань та вчинків, а ще бути милосерднішими, благороднішими.

Детальніше...

За сприяння О.Фурмана свободівці передали мікроавтобус батальйону «Січ»

20 жовтня 2014

20 жовтня 2014 року у Вінниці на площі Театральній за сприяння Вінницької "Свободи" було передано пофарбований у військові кольори мікроавтобус для потреб батальйону спецпризначення "Січ". Кошти на купівлю мікроавтобуса у межах громадської кампанії, ініційованої "Свободою", збирали жителі усієї области та навіть закордонні українці.

Детальніше...

Андрій Мохник та Олексій Фурман на Вінниччині провели зустрічі з виборцями

19 жовтня 2014

18–19 жовтня 2014 року міністр екології та природних ресурсів України свободівець Андрій Мохник та народний депутат України, голова Вінницької обласної організації ВО "Свобода" Олексій Фурман провели низку зустрічей з виборцями на Вінниччині. Націоналісти зустрілися з мешканцями Калинівки, Немирова, Гайсина, Шаргорода, Тульчина та Ладижина. Свободівці презентували жителям Вінниччини виборчу програму ВО "Свобода" "Українська перемога: програма докорінних перетворень".

Детальніше...

Вінницька облрада визнала ОУН УПА борцями за незалежність Україну

10 жовтня 2014

Вінницькі свободівці послідовно дотримуючись принципів історичної та національної справедливості щодо визнання воїнів Української Повстанської Армії борцями за державну незалежність України та заборони комуністичної ідеології та докорінного очищення влади напередодні великого українського свята Покрови та 72-річчя УПА вибороли довгоочікуване одноголосне рішення найвищого представницького органу області.

Детальніше...

Пошук на сайті

«Українська правда»

Твітер ВО «Свобода»