Громадська приймальня народного депутата України Олексія Фурмана

В приміщенні осередку Вінницької "Свободи" розпочала роботу громадська приймальня народного депутата України, голови Вінницької обласної організації ВО "Свобода" Олексія Фурмана, що працюватиме постійно за визначеним графіком. Прийом громадян здійснюватимуть помічники-консультанти народного депутата України.

9 квітня 2014 року

Народним депутатом України Олексієм Фурманом, як членом депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода», проведено особистий прийом громадян у приміщенні апарату Верховної ради України.

На особистий прийом до депутатів свободівців за попереднім записом завітало більше 80 громадян із різних куточків нашої держави.

За узагальненою інформацією відділу з питань звернень громадян апарату Верховної ради України, найбільш актуальними питаннями, які піднімали у своїх зверненнях громадяни, являється нарікання на незадовільну роботу органів прокуратури, судів, невиконання покладених на правоохоронні органи функцій, прикриття свавілля та корупції місцевих чиновників, тривала тяганина із вирішенням питань заявників, а також тотальна фальсифікація різних кримінальних справ.

Порушувались питання щодо ініціювання перевірки діяльності суддів, а тому на думку Олексія Фурмана прийняття Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», яким передбачено організаційні засади проведення спеціальної перевірки суддів, як тимчасового посиленого заходу з використанням існуючих процедур розгляду питань про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності і звільнення з посади у зв’язку з порушенням присяги, покликаний підвищити авторитет судової влади України та довіри громадян до судової гілки влади, відновлення законності і справедливості, а також здійснити очищення від корумпованих «носителів правосуддя».

Заявники найчастіше звертаються за допомогою у вирішенні земельних питань, вирішення житлових питань, надання матеріальної допомоги, а також щодо працевлаштування. За наслідками особистого прийому надано заявникам ґрунтовні відповіді щодо порушених питань, та доручено помічникам-консультантам підготувати відповідні депутатські звернення і скерувати їх для вирішення по суті органами, що покликанні вирішувати ці питання.

Із аналогічними питаннями звертаються і жителі Вінниччини у громадську приймальну, де працюють помічники-консультанти, які здійснюють прийом та координують роботу зі звернення громадян. Так, минулого тижня на особистий прийом у Вінниці прийшло більше десяти відвідувачів, яким надано кваліфіковану юридичну допомогу.

25 березня 2014 року

Кілька десятків містян звернулися до приймальні нардепа-свободівця у перший день її роботи. Люди нарікають на бездіяльність і злочинну недбалість посадових осіб органів виконавчої та судової влади области, бездіяльність виконавчої служби щодо законодавчого врегулювання термінів реєстрації договорів оренди земельних часток паїв, щодо діяльности ТОВ "ЖЕО", яке з порушенням законодавства необґрунтовано стягує кошти з городян за ненадані комунальні послуги та низки инших питань. Надана інформація свідчить про потребу негайного та докорінного очищення та реформування державного механізму, зокрема через проведення процесу люстрації.

Роками вінничани оббивають пороги владних кабінетів та отримують постійні відписки про обіцянки посадовців вирішити проблеми громадян або про неможливість здійснення тих чи тих дій по захисту законних прав громадян через брак коштів. Містяни остаточно переконались, що вилікувати державний організм, щоб влада почала реальний діялог з громадою задля вирішення повсякденних питань життєдіяльності громади, можна лише тоді, коли владу здобудуть порядні та незаплямовані патріоти-державники, яких протягом 23-х років незалежности досі не вистачало Українській державі.

Контактна інформація

Наведені нижче контактні дані належать Вінницькій обласній організації ВО «Свобода»

Телефон

(0432)-56-15-22


Адреса

Хмельницьке шосе, 53
м. Вінниця 21036 Україна


Сайт обласної організації

www.vinnytsya.svoboda.org.ua


Електронна пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.